Dzień dobry :D
Na początek widok z Paryża,
jednego z miejsc, które ogromnie mnie inspiruje:))
Zdjęcie zrobiłam w 2017r. podczas majowego wypadu z dziewczynami - było cudownie!
Wspaniale przeglądać zdjęcia z podróży i przenosić się w tak piękne miejsca...
Komentarze
Prześlij komentarz