Dzień dobry :D Na początek widok z Paryża, jednego z miejsc, które ogromnie mnie inspiruje:)) Zdjęcie zrobiłam w 2017r. podczas majowego wypadu z dziewczynami - było cudownie! Wspaniale przeglądać zdjęcia z podróży i przenosić się w tak piękne miejsca...